Bariyer Sistemleri
Hidrolik Mantar Bariyer Sistemi
Bahçe Kapı Motorları
Otomatik Kapı Aksesuarları
OGS ( Otomatik Geçiş Sistemleri )
Ters Yön Engel Tuzagı ( Kurt Kapanı)
Tekerlek Kilidi
Kilitli Direkler
Kişisel Park Sistemleri
 
 
HAKKIMIZDA


2004 Yılında Kurmuş Olduğumuz "Yankı Otomatik Kapı Sistemleri" Konusunda Faaliyet Göstermekte Olup , Koşulsuz Müşteri Memmuniyetini İlke Edilmiştir.satış Ve Satış Sonrası Teknik Servis Hizmetleri Aksatmadan Sürdüren "Yanki Otomatik Kapı Sistemleri" Sektörde Sayılı Firmalar Arasında Yer Almaya Başlamıştır.

Görevimiz;
Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız, yalnızca bulunduğumuz şehir veya ülke değil tüm dünyadır. Ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla Otomatik Kapı sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.

Vizyonumuz;
21 nci Yüzyıl'ın evrensel ticaret hayatında bir numara olabilmek için, tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler, hizmetler ve pazar stratejileri sunmaya devam etmektedir. Çalışanlarımıza, ortaklarımıza,müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir.

Misyonumuz;
“Tüm Dünyada Başarıyı Organize Ediyoruz” En önemli değerimiz ‘Yüksek Performans ve Güvenilirliğimiz’ dir.
Çalışanlarımıza, Müşterilerimize, Kamu ve Çevreye karşı sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, sektörü etkileyen yenilikler yaratmaktayız. En iyi çalışanları istihdam etmekteyiz. Sürekli Kaliteyi hedeflemekteyiz.Copyright © 2015 - 2018 Yankı Her hakkı saklıdır.