Bariyer Sistemleri
Hidrolik Mantar Bariyer Sistemi
Bahçe Kapı Motorları
Otomatik Kapı Aksesuarları
OGS ( Otomatik Geçiş Sistemleri )
Ters Yön Engel Tuzagı ( Kurt Kapanı)
Tekerlek Kilidi
Kilitli Direkler
Kişisel Park Sistemleri
 
 
KİLİTLİ TİP DİREKLER
Ynk CA 70mm Kilitli Çıkan Direk
 

Tekli  Çıkan  Direk (70mm) Teknik  Özellikleri

Kendi üretimimiz olan 75cm. Yüksekliğinde, 70mm çapında 3 mm et kalınlığında borudan imal edilmiştir.Daha sonra paslanmaya karşı galvenize edilerek üzeri toz boya ile boyanmıştır. Gece rahat görünmesi için üzerine reflektif bant yapıştırılmıştır. Kilidin üst tarafta olması hem kullanım rahatlığı hem de kilidin yerde kalarak sudan paslanmaya karşı korunmasını sağlar. Direğin alt montaj parçası yere betonlanarak sabitlenir. Daha sonra direk bu alt parçaya kilitlenerek sabitlenir. İstenildiğinde kilidi açılarak yerden çıkartılabilir.Direk Üstüne park yapılmaz tabelası takılabilmektedir. Yüksek Kalite Ve Uygun Fiyatlı bireysel Otopark çözümleriniz için ideal.Evinizin iş yerinizin önüne yalniz siz park edin...

 

Yatar Direk  
50 cm boy 40 cm genişlik yatık yükseklik 7 cm profil aksam 51X3 mm kalınlık menteşe sistemi olmadığı için saglamdır.
Kare Profil Yatar  Direk  
Yükseklik 75 cm en 8X8 cm Yatık yükseklik 10 cm
   
Tekli  Kızaklı Çıkan  Direk (75mm)
75cm. Yüksekliğinde, 70mm. kalınlığında profilden imal edilmiştir. Daha sonra toz boya ile boyanmıştır. Gece rahat görünmesi için üzerine reflektif bant yapıştırılmıştır.
   
Üçlü  Yatar  Direk   
65cm. Yüksekliğinde, 80cm. Eninde, 60mm. kalınlığında borudan imal edilmiştir. Daha sonra paslanmaya karşı galvenize edilerek üzeri toz boya ile boyanmıştır. Gece rahat görünmesi için üzerine kırmızı renkte 3M Scotchlite reflektif bant yapıştırılmıştır. Kilidin üst tarafta olması hem kullanım rahatlığı hem de kilidin yerde kalarak sudan paslanmaya karşı korunmasını sağlar. Alt tarafındaki nal şeklindeki demir çubuk direği yere kadar eğilmeden kaldırmaya yarar. Direğin montaj edileceği yer sağlam beton ise yere iki adet çelik dübel ile sabitlenir. Montaj edilecek yer asfalt veya çürük beton ise bu defa ankraj demiri ile montaj edilir. 
   
Kilitli Yatar U Direk  
50 cm boy 40 cm genişlik yatık yükseklik 10 cm profil aksam 51X2 mm kalınlık
 
Copyright © 2018 - 2020 Yankı Her hakkı saklıdır.